Vrijwilligersfunctie

FC Twente en Heracles Almelo geven met ingang van het seizoen 2020/2021 op gelijkwaardige basis invulling aan de jeugdopleiding. Het doel van de FC Twente/Heracles Academie is het opleiden van regionaal voetbaltalent tot spelers voor het betaalde voetbal. De Academie wil door kwaliteit, creativiteit en samenwerking met o.a. het amateurvoetbal een toonaangevende jeugdopleiding worden waar talentontwikkeling centraal staat.

Profiel

Wil jij helpen aan het verder bouwen van de Academie en staan bij jou de mens en het individu centraal? Ben jij een enthousiast persoon die sterk in zijn schoenen staat? Heb jij een passie voor voetbal en wil je graag deel uitmaken van onze sterk groeiende organisatie? Als assistent video-analist bij de FC Twente/Heracles Academie speel je een belangrijke rol in de ontwikkeling van onze jeugdspelers binnen de jeugdopleiding. Je codeert de jeugdwedstrijden, trainingen en de aankomende tegenstander.

Taken en verantwoordelijkheden

 • Coderen van jeugdwedstrijden
 • Maken van voor-en nabespreking i.s.m. de trainers
 • Coderen van toekomstige tegenstanders

Wat wij vragen

 • Woonachtig in de regio Twente
 • Affiniteit met voetbal
 • Ambitie om geschoold te worden tot video-analist
 • MBO+ of HBO denk- en werkniveau
 • Beschikbaar op maandag & zaterdag

Wat wij bieden

 • Een uitdagende functie bij een jeugdopleiding van twee betaald voetbalclubs
 • Een ambitieus team dat bijdraagt in de ontwikkeling van onze spelers
 • Instap bij een BVO als beginnend video-analist
 • Persoonlijke begeleiding
 • Kledingpakket
 • Seizoenkaart van FC Twente of Heracles

Solliciteren

Zie jij in deze functie een mooie uitdaging en wil je solliciteren? Mail dan uiterlijk 22 augustus 2021 je motivatiebrief + CV naar info@fctwenteheraclesacademie.nl t.a.v. Lorenzo Müller.