Vrijwilligersfunctie

FC Twente en Heracles Almelo geven met ingang van het seizoen 2020/2021 op gelijkwaardige basis invulling aan de jeugdopleiding. Het doel van de FC Twente/Heracles Academie is het opleiden van regionaal voetbaltalent tot spelers voor het betaalde voetbal. De Academie wil door kwaliteit, creativiteit en samenwerking met o.a. het amateurvoetbal een toonaangevende jeugdopleiding worden waar talentontwikkeling centraal staat.

Profiel

Wil jij helpen aan het verder bouwen van de Academie en staan bij jou de mens en het individu centraal? Ben jij een enthousiast persoon die sterk in zijn schoenen staat? Heb jij een passie voor voetbal en wil je graag deel uitmaken van onze sterk groeiende organisatie? Dan is de functie van camera technicus misschien iets voor jou. Als camera technicus bij de FC Twente/Heracles Academie speel je een belangrijke rol in de ontwikkeling van onze jeugdspelers binnen de jeugdopleiding. Je ondersteunt de video-analist en trainers met videobeelden van wedstrijden en trainingen.

Taken en verantwoordelijkheden

 • Filmen van wedstrijden en trainingen
 • Voorbereiden van het technische materiaal voor de video-analist
 • Doorontwikkelen van de huidige werkwijze i.s.m. Coördinator Data

Wat wij vragen

 • Gemotiveerd
 • Proactief
 • Woonachtig in de regio Twente
 • Affiniteit met voetbal
 • Innovatief
 • Beschikbaar op zaterdag en evt. doordeweeks

Wat wij bieden

 • Een uitdagende functie bij en jeugdopleiding van twee betaald voetbalorganisaties
 • Een ambitieus team dat bijdraagt in de ontwikkeling van onze spelers
 • Instap bij een BVO
 • Persoonlijke begeleiding
 • Kledingpakket
 • Seizoenkaart van FC Twente of Heracles Almelo

Inschrijven?

Zie jij in deze functie een mooie uitdaging en wil jij je inschrijven? Vul dan onderstaand formulier in of stuur een e-mail met motivatie en CV naar info@fctwenteheraclesacademie.nl t.a.v. Lorenzo Müller.