Vrijwilligersfunctie

FC Twente en Heracles Almelo geven met ingang van seizoen 2020-2021 op gelijkwaardige basis invulling aan de jeugdopleiding. Het doel van de FC Twente/Heracles Academie is het opleiden van regionaal voetbaltalent tot spelers voor het betaalde voetbal. De Academie wil door kwaliteit, creativiteit en samenwerking met o.a. het amateurvoetbal een toonaangevende Academie worden waar talentontwikkeling centraal staat. Binnen onze groeiende Academie willen we tevens nog meer (individuele) aandacht kunnen gaan bieden aan de ontwikkeling van de fysieke kwaliteiten van onze spelers. Hiervoor zoeken wij ambitieuze fysiektrainers en/of bewegingswetenschappers, die ons team willen komen versterken.

Profiel

Wil jij helpen aan het verder bouwen van de Academie en staat bij jou de mens en het individu centraal? Heb jij een passie voor voetbal en de fysieke ontwikkeling van voetballers, en wil je hier verder in ontwikkelen? Dan is een plek binnen ons fysiek team iets voor jou.

Taken en verantwoordelijkheden

 • Als fysiek trainer krijg je de verantwoordelijkheid om de opwarming te verzorgen tijdens VCT-trainingen en ondersteun je de teamtrainer(s) tijdens deze training. Tevens ondersteun je bij de pre-activatie en de krachttraining;
 • Als bewegingswetenschapper help je met het monitoren van spelers en ondersteun je tijdens testmomenten. Tevens help je met het behandelen van sportwetenschappelijke vraagstukken.

Wat wij vragen

 • Ambities om je als fysiek trainer en/of bewegingswetenschapper te ontwikkelen;
 • Affiniteit met voetbal;
 • Woonachtig in de regio Twente;
 • Minimaal één dagdeel per werkweek beschikbaar (ma-vr). Dit is in overleg.

Wat wij bieden

 • Een plek binnen het fysieke team van de jeugdopleiding van twee betaald voetbalclubs, waarbinnen jij je verder in jouw passie kunt ontwikkelen;
 • Ruime begeleiding van professionals en mogelijkheden tot (stage-)opdrachten;
 • Een reiskostenvergoeding (in overleg);
 • Kledingpakket van de Academie;
 • Seizoenkaart bij Heracles Almelo of FC Twente.

Solliciteren

Zie jij in deze functie een mooie uitdaging en wil je ons fysiek team komen versterken? Vul dan onderstaand formulier in of mail je motivatie + CV en/of foto naar info@fctwenteheraclesacademie.nl t.a.v. Youri Geurkink.