Bestuur

Jan-Willem Brüggenwirth – Algemeen directeur FC Twente
Rob Toussaint – Algemeen directeur Heracles Almelo
Jan Streuer – Technisch directeur FC Twente
Tim Gilissen – Technisch directeur Heracles Almelo
Martijn Hoogstoevenbeld – Financieel directeur FC Twente

Management

Dominique Scholten – Manager Academie 

Hoofd ontwikkeling & Prestatie

Iddo Roscher – Hoofd Ontwikkeling en Prestatie

Coördinatoren

Lorenzo Muller – Coördinator Videoanalyse en Data
Youri Geurkink – Coordinator Fysiek en Wetenschap
Renske Hengeveld – Coördinator algemene zaken
Daan Jalving – Coördinator studie
Matthijs Blijham – Coördinator Regioplan
Boy de Haan – Coördinator Content en Social Media

Trainersstaf

Mark Looms – Trainer/coach O21
Nicky Kuiper – Trainer/coach O21
Jord Roos – Trainer/coach O18
Berthil ter Avest – Assistent trainer O18
Olivier Amelink – Trainer/coach O16
Wouter Stronks – Trainer/coach O15
Sjoerd Overgoor – Trainer/coach O14
Daan Jalving – Trainer/coach O13
Demian ten Broeke – Co-trainer O13
Thomas Tijhuis – Trainer/coach O12
Loris Deiters – Co-trainer O12
Kevin Swarthoff – Keeperstrainer
Michel Veurink – Keeperstrainer
Tim Schulenburg – Stage keeperstrainer
Fethi Ozerdogan – Co-trainer
Stef Lamberink – Co-trainer
Frank de Jong – Co-trainer
Hermen van Nijen – Trainer/Coach schaduwgroep O12
Ellery Cairo – krachttrainer
Maryline Lapaire – Mindset specialist
Jeroen Moorman – Sociaal Maatschappelijk Begeleider
Guus Derickx – Sportdiëtist & Voedingsdeskundige

Medische staf

Lianne Harmsen – Coördinator medisch en fysiotherapeut O21
Jurgen Koedijk – Fysiotherapeut O18, O16 en O12
Bert Geusendam – Fysiotherapeut O15, O14 en O13
Tobias Versluis – Verzorger O21
Ewout Olde Keizer – Verzorger O18
Kevin van Hees – Verzorger O16
Mirle Werkman – Verzorger O15
Nicholas Willemsen – Verzorger O14

Teambegeleiding

Tom Liebe – Teammanager O21
Gerrit Sievers – Materiaalman O21
Jos Besselink – Teammanager O18
Jordy Leis – Assistent scheidsrechter O18
Monique Elzinga – Teammanager O16
Vincent Lever – Assistent scheidsrechter O16
Sander Aarden – Teammanager O15
Tim de Haas – Assistent scheidsrechter O15
Hans Meulenbrock – Teammanager O14
Frans van Eerten – Assistent scheidsrechter O14
Ghadir Kadim – Teammanager O13
Floris Smit – Assistent scheidsrechter O13
Ellen Hemmers – Teammanager O12
Tim de Haas – Spelbegeleider O12
Marc Oude Huikink – Spelbegeleider O12

Scouting

Koen Fleer – Hoofd Jeugdscouting
René Klunder – Regiocoördinator Almelo
Bert de Bruin – Regiocoördinator Enschede
Wim Wormgoor – Regiocoördinator Groenlo
Gerrit ter Horst – Regiocoördinator Nijverdal
Herman Voogtsgeerd – Regiocoördinator Duitsland
Max Serfhos – Coördinator keepers

Fotografie en Video

Justin Sangers – Huisfotograaf
Jord Pingen – Video en visuele content

footerbar